Duben 2008

Yellowcard oznámili že si dávajú pauzu

29. dubna 2008 v 13:19 | Lucka |  novinky v hudbe
Oblíbená pop-punková parta Yellowcard oznámila ústy svého frontmana, že po skončení současného turné si vybere "blíže neurčenou pauzu".

"Může trvat rok, 10 let nebo 6 měsíců. Bylo to zajimavé období v tomto průmyslu a u našeho vydavatelství. Jenom prostě potřebujeme pauzu. Myslím si, že na povrchu vše vypadá v pořádku, ale rozhodně potřebujeme trochu času vypořádat si naše osobní životy," prozradil frontman Ryan Key v rozhovoru pro The Minaret, jaké plány má kapela po skončení nejbližšího turné.

"Nemá to nic společného s rozpory v kapele," pokračuje Key. "Je to spíš o postavení se dospělosti a my nemůže napořád zůstat v Zemi Nezemi. Myslím, že prostě potřebujeme přestávku. Snad se někdy dostaneme k tomu, abychom nahráli další desku," uzavírá.

Kapela ve své jedenástileté historii stihla vydat celkem 6 řadových studiových desek. Poslední z nich vyšla skupině v polovině minulého roku pod názvem "Paper Walls".

Dalšie fotky z koncertu SP

29. dubna 2008 v 12:54 | Lucka |  Recenzie


kvakpunkrock.cz

Prvý pochod homosexuálov Gay Pride bude v Brne

28. dubna 2008 v 21:15 | Lucka |  //...My things...//
Mezinárodní pochod Gay Pride přilákal ve Stockholmu tisíce lidí.Brno se připravuje na přehlídkový pochod homosexuálů Gay Pride. Několik skupin gayů a lesbiček chce prostřednictvím tohoto pochodu upozornit na situaci sexuálních menšin v Česku a přispět k odbourávání předsudků vůči nim. Podobou akci Česko nepamatuje.

"Tyto přehlídky mají za cíl nejen zviditelňovat sexuální minority, ale především upozorňovat na konkrétní společenské problémy a diskriminaci, jíž musí menšiny čelit," uvedli organizátoři. Akci pořádají sdružení Holky v Brně a Kluci.info. Spolupracují na ní s Genderovým informačním centrem NORA a s organizacemi STUD a Nesehnutí. Pochod by měl projít městem 28. června.

Průvod by měl ve dvě hodiny odpoledne vyrazit z náměstí Svobody. "Tradice většiny pochodů v Česku po roce 1989 nabyla především politickou dimenzi. Avšak stejně jako v případě Gay Pride nemusí být poslání pouze politické, ale i zábavné a společenské," uvedla jedna z organizátorek Lucie Fremlová.

Duhové průvody mají ve světě dlouholetou tradici, vznikly v sedmdesátých letech v USA. Původně měl pochod připomenout policejní razii v klubu Stonewall, která přiměla gaye a lesbické ženy vyjít do ulic a začít prosazovat svá práva. Na tuto tradici bude navazovat i česká Gay Pride. Podle pořadatelů brněnského pochodu mají nerovné podmínky například homosexuální rodiče či registrovaní partneři v některých majetkoprávních záležitostech.

Pestré pochody homosexuálů se konají v mnoha zemích. Příslušníci sexuálních menšin procházejí například Vídní či Berlínem. Akcí se účastní tisíce lidí. "My chceme, aby se k této tradici připojila také Česká republika," uvedly mluvčí projektu Andrea Jochmanová a Jolana Navrátilová.
tyden.cz

Simple Plan v Prahe

28. dubna 2008 v 20:45 | Lucka |  Recenzie
Ve slunečné Praze čekalo téměř pět tisíc jejich fanoušků, kteří naplnili Malou sportovní halu na Výstavišti doslova až pod strop a vytvořili atmosféru, na kterou skupina dlouho nezapomene.
Simple Plan - fanynkyNepřekvapilo, že většině návštěvníků bylo kolem šestnácti let a většinou šlo o dívky. Ty nejvytrvalejší na skupinu čekaly již od dopoledních hodin a s patřičným jekotem doprovázely každý pohyb skupiny mimo halu doufajíce, že se jim poštěstí ulovit foto svých idolů, či dokonce podpis.
Koncert něco málo po osmé odstartovala předkapela v podobě mladých britských muzikantů Eliott Minot, kteří představili svůj čerstvý debut, s nímž se jim podařilo vstoupit i do Top 10 albového žebříčku na rodných ostrovech.
Eliott MinotEliott Minor byli ideálním předskokanem. Tak jako Simple Plan ctí výrazné melodie, pracují s vícehlasy, ale na rozdíl od hostitelů dávají velký prostor klávesám. V jejich tvorbě lze jasně vystopovat vliv britských legend, Queen počínaje až po punkové Sex Pistols.
Úderem deváté dostala prostor hvězda večera a hned od prvních okamžiků bylo jasné, že večer si užijí nejen fanoušci, ale i skupina sama. Následovalo více než devadesát minut nečeho, co se dá nazvat velkým mejdanem.
Simple PlanOstatně pražský koncert byl vůbec největší show skupiny na jejich evropském turné a skupina si to patřičně vychutnávala.
Simple Plan v nadšené atmosféře přímo na pódiu zahráli improvizovanou oslavnou píseň na Prahu a ve skladbě "Thank You" změnili refrén na české "Děkuji".
Zazněly samozřejmě všechny hity včetně aktuálního singlu "Your Love Is A Lie", který mohutně odzpívala celá hala.
Nikoho tak na závěr neudivilo prohlášení kapely, že je tady sice dnes poprvé, ale rozhodně ne naposledy. Závěr koncertu uvítala asi pouze stovka rodičů netrpělivě čekajících na své potomky, z nichž mnozí si užívali svůj vůbec první velký hudební zážitek.
viete čo?.. som asi divná, ale fakt mám v pi*i že som tam nebola... Nijak mi to nechýba.. :/ hlavne že mám lístok na poličke..
a viac fotiek nájdeš tu .

Retro Pics

28. dubna 2008 v 19:21 | Lucka |  Štýly ktoré zaujali+ niečo ´bout
Tento štýl ma fascinuje stále viac a viac...

Elliot Minor: Still Figuring Out

28. dubna 2008 v 19:00 | Lucka |  novinky v hudbe
Kapela z UK. Túto vec som pred pár dnami niekde počula a je super. Kapela má 5 členov... A myslím že robili predskokanov Simple Plan včera v Prahe.. To mi o nich stačí vedieť.. Ak vás zaujíma viac:
Still figuring out, how to stay like this forever
Still figuring out, today, today, yeah
Just cruising around, and knowing that we will never go our seperate ways

This town is meant to be
Releasing misery
A strained mind is all i need
To walk on my own feet

Im walking out of time
My memories unwind
This sleep that we've been in is beating up your mind

Lets play to song for everyone to let go
Lets play the song all night long

Still figuring out, how to stay like this forever
Still figuring out, today, today, yeah
Just cruising around, and knowing that we will never go our seperate ways

Still figuring out, how to stay like this forever
Still figuring out, today, today, yeah
Just cruising around, and knowing that we will never go our seperate ways

Days and nights, they feel so good
Just like the way they should
Those days and nights that were left behind were so misunderstood

[Cant make out the first line]
Never thinking of the past
Well theres a lot to see, and therse only one path

Lets play to song for everyone to let go
Lets play the song all night long

Still figuring out, how to stay like this forever
Still figuring out, today, today, yeah
Just cruising around, and knowing that we will never go our seperate ways

Still figuring out, how to stay like this forever
Still figuring out, today, today, yeah
Just cruising around, and knowing that we will never go our seperate ways

We will go our seperate ways
We will go our seperate ways
We will go our seperate ways
We will go our seperate ways
We will go our seperate ways

Still figuring out, how to stay like this forever
Still figuring out, today, today, yeah
Just cruising around, and knowing that we will never go our seperate ways

Recenzia: Simple Plan: Simple Plan

28. dubna 2008 v 18:49 | Lucka |  Recenzie
Nie sú to iba muzikanti s vymetenými hlavami. Okrem hudby majú aj celkom ušľachtilé ciele. Hrali na koncertoch na pomoc iným, bojovali proti opitým vodičom na cestách, vystúpeniami pomáhali chudobným v Afrike a najčerstvejšie založili nadáciu, ktorá má zbierať prostriedky na pomoc mladistvým, ktorí sa - jednoducho povedané - nevedia spratať do kože. Impulzom na túto akciu bolo príliš veľa vrážd a samovrážd na stredných školách.
Okrem sa toho sa pustili aj do boja proti chudnutiu. Mimoriadne ich totiž vytáča moderný trend neudržateľného chudnutia, kedy mladé dievčatá napodobňujú vychrtnuté modelky a nakoniec končia na psychiatrii. Takýmto smerom podľa kanadskej kapely cesta nevedie a treba s tým niečo urobiť.
A kto to urobí výraznejšie, ako uznávaný a žiadaný muzikant? A do tejto kategórie kanadská formácia Simple Plan z Kanady jednoznačne patrí.

Simple Plan sa po albumoch No Pads, No Helmets.... Just Balls z roku 2002 a Still Not Getting Any z roku 2004 vrátili vo februári tohto roku na scénu so svojím tretím hudobným dieťaťom. Na jeho výrobu si prizvali producentov zvučných mien, medzi ktorými bezpochyby kraľuje pán producent, v súčasnosti asi najžiadanejší "pán svojho druhu", Timbaland.

Album na trh uviedol singel When I´m Gone , pesnička, ktorá otvára celý jedenásť piesňový epos. A práve táto skladba hneď na úvod poriadne rozdivočí všetkých priaznivcov formácie. Je veľmi dynamická a je predzvesťou dobrej zábavy, ktorá vás čaká v nasledujúcich štyridsiatich minútach.
Pretože presne v tomto duchu sa následne nesie celý projekt. Tešiť sa môžete na jedenásť piesňových unikátov, ktorými kapela Simple Plan dokazuje svoju silu. Po kompletnom vypočutí si ich novinky sa dá hravo usúdiť, že sa na nej nenachádza skladba, či i len najmenší moment, ktorý by nejaký spôsobom nudili, alebo by boli nevydarené.

Rockový štýl, s melodickým hitovým nádychom. Presne to prinášajú Simple Plan na svojej novej platni, ktorú síce niektorí označili za príliš komerčnú, no skôr by sa dalo povedať, že je ľudskejšia, určená širokým masám. Na koncerte musia nové pesničky formácie Simple Plan chutiť ako omšové víno. Tak neváhajte a pripite si spolu s ostatnými.

Vydavateľstvo: Warner Music, 2008
Celkový čas: 43:41

Linky: www.simpleplan.com, www.forzashop.sk, www.anarchy.sk

Zoznam skladieb:
01. When I´m Gone
02. Take My Hand
03. The End
04. Your Love Is A Lie
05. Save You
06. Generation
07. Time To Say Goodbye
08. I Can Wait Forever
09. Holding On
10. No Love
11. What If

Punkový dokument sa chystá na DVD

28. dubna 2008 v 18:03 | Lucka |  Štýly ktoré zaujali+ niečo ´bout
Dokumentárny filmík Punk´s Not Dead sa dostane na trh na DVD 1. mája. Už vo štvrtok sa teda môžete tešiť na rozhovory i vystúpenia kapiel Ramones, Bad Religion či Pennywise, ale aj súčasných hviezd vypredaných štadiónov ako Green Day či Sum 41.
Starí punkeri sa búria a tí mladí sa tešia, že sa tvorcovia rozhodli zaradiť aj neopunkové bandičky ako Good Charlotte či Sum 41. Podľa tých prvých to nie je punk, ale obyčajný pop a tým druhým sa to jednoducho páči.

Ashlee Simpson- Pices Of Me

28. dubna 2008 v 8:31 | Lucka |  //...Ashlee Simpson...//
On a Monday I am waiting
On Tuesday I am fading
And By Wednesday I can't sleep
When the phone rings I hear you
And the darkness is a clear view
I see you've come to rescue me

Fall, with you I fall so fast
I can hardly catch my breath
I hope it lasts

Ohhhh
It seems like I can finally
Rest my head on something real
I like the way that feels
Ohhhh
It's as if you know me better
Than I ever knew myself
I love how you can tell
All the pieces, pieces, pieces of me

I get moody and messy
I get restless and it's senseless
And you never seem to care

Fall, sometimes I fall so fast
Well I hit that far don't crash
You're all I have

Ohhhh
It seems like I can finally
Rest my head on something real
I like the way that feels
Ohhhh
It's as if you know me better
Than I ever knew myself
I love how you can tell
All the pieces, pieces, pieces of me

How do you know?
Everything I'm about to say
Am I that obvious?
And if it's written on my face
I hope it never goes away
Yea

On a Monday I am waiting
By Tuesday I am fading
Into your arms
So I can breathe

Ohhhh
It seems like I can finally
Rest my head on something real
I like the way that feels
Ohhhh
It's as if you know me better
Than I ever knew myself
I love how you can tell
Ohhhh
I love how you can tell
Ohhhh
I love how you can tell
All the pieces, pieces, pieces of me

Diplom s The Used

28. dubna 2008 v 8:29 | Lucka |  Diplomy
thanx so much!!!!!!!!!

Ashlee Simpson- La La

28. dubna 2008 v 8:19 | Lucka |  //...Ashlee Simpson...//
Prvá pesnička ktorú som od nej počula.. A vďaka nej som si ju oblúbila. Song La La vydala ako singel v roku 2005 pod názvol La La La a sú naňom 4 skladby:
01. La La (Album Version)
02. Endless Summer (Non Lp Version)
03. Pieces Of Me (29 Palms Remix Vocal Mix)
04. La La (Closed Captioned,Chryon,With Sky Replacement) (Video)
tu je už samotné video a pod ním text:

You can dress me up diamonds
You can dress me up in dirt
You can throw me like a line-man
I like it better when it hurts

Oh, I have waited here for you
I have waited

You make me wanna la la
in the kitchen on the floor
I'll be a french maid
When I meet you at the door
I'm like an alley cat
Drink the milk up, I want more
You make me wanna
You make me wanna scream

You can meet me on an aero-plane
Or in the back of the bus
You can throw me like a boomerang
I'll come back and beat you up

Oh, I have waited here for you
Dont, keep me waiting

You make me wanna la la
in the kitchen on the floor
I'll be a french maid
When I meet you at the door
I'm like an alley cat
Drink the milk up, I want more
You make me wanna

You make me wanna la la
in the kitchen on the floor
I'll be a french maid
When I meet you at the door
I'm like an alley cat
Drink the milk up, I want more
You make me wanna
You make me wanna scream

I feel safe with you
I can be myself tonight
It's alright, with you
Cuz you hold, my secrets tight
You do, You do

You make me wanna la la, la la la, la la, la la la la la la la la la
You make me wanna la la, la la la la

You make me wanna la la
in the kitchen on the floor
I'll be a french maid
When I meet you at the door
I'm like an alley cat
Drink the milk up, I want more
You make me wanna
You make me wanna la la
in the kitchen on the floor
I'll be a french maid
When I meet you at the door
I'm like an alley cat
Drink the milk up, I want more
You make me wanna
You make me wanna scream

You make me wanna la la, la la la, la la, la la la la la la la la la
You make me wanna la la, la la la la
You make me wanna la la, la la la, la la, la la la la la la la la la
You make me wanna la la, la la la la
You make me wanna la la, la la la, la la, la la la la la la la la la
You make me wanna la la, la la la la

Ashlee Simpson- životopis

27. dubna 2008 v 19:24 | Lucka |  //...Ashlee Simpson...//
Ashlee Simpson sa narodila 3.októbra 1984 v Dallase.Už od troch rokov tancovala a v jedenástich rokoch bola dosadená ako doposiaľ najmladšia členka prestížnej školy amerického baletu.Ash však trpela anorexiou a tak balet musela nechať a začala tancovať na vystúpeniach svojej staršej sestry Jessicy Simpson.V štrnástich sa spolu s rodičmi a sestrou presťahovali do Los Angeles,kde si Ashlee budovala svoju hereckú kariéru,popri ktorej celú dobu snívala byť speváčkou.Začala hrať v seriály 7th Heaven(V siedmom nebi) malú úlohu,teenagerku Ceciliu.Hrala aj vo filme Prečo ja? a ďalšie menšie úlohy.V roku 2005 vyšiel film Undiscovered,kde si zahrala jednu z hlavných úloh,Cleu.Ashlee mala na MTV svoju vlastnú reality show"Ashlee Simpson Show"počas ktorej nahrávala svoj debutový album."Spočiatku som nemohla uveriť tomu,že idem robiť svoju vlastnú show.Smiala som sa tomu,keď som videla po celom svojom dome videokamery.Konečne som v tomto svete objavila sama seba."Na svojom konte má dva albumy z vydavateľstva Geffen records a manažérom je sám jej otec,Joe Simpson."Chcela som sa dostať do showbiznisu bez ohľadu na to,aký žáner si zvolím"hovorí Ashlee.Prvé CD sa volá AUTOBIOGRAPHY(2004) a Ashlee z neho vytvorila punk-rockový album s fajn podtextom."Je to po prvýkrát,keď sa ľudia dozvedia,čo som naspievala."vraví.Prvý singel s názvom Pieces Of Me je o jej najlepšom kamarátovi,ktorý ma pokoj na duši na konci dlhého dňa plného stresu a práce.Odštartovala ním svoju spevácku kariéru a verte,že sa jej to podarilo.Ďalej nasledovala skvelá rocková balada Shadow.Je o dievčati,ktorá žila v tieni akoby v živote niekoho iného,ale začala žiť nový deň a všetko hodila za hlavu.V poradí tretia je pieseň Lala."Je to pieseň,ktorá je o fantáziách a je plná sarkazmu.Je to jedna z pesničiek,na ktoré sa dá tancovať dookola,znova a znova."prezradila.Po úspešnom debute nasledoval druhý album I AM ME,ktorý vyšiel 18.októbra 2005.Hneď prvý singel Boyfriend sa stal veľmi úspešným a média o ňom veľa diskutovali.Ďalší singel L.O.V.E. vyšiel 7.decembra a stal sa nemenej úspešným.Ashlee nedávno vydala pieseň Invisible a chystá sa nová verzia albumu I Am Me.Ashlee má staršiu sestru Jessicu,ktorá je tiež speváčka a povedala:"Moje albumy niesú vôbec ako albumy mojej staršej sestry Jessicy,sme totiž rozdielne osoby.Jess je sexy vamp,ja som skôr uličník".

Joel lúbi svoju dcérku najviac na svete

25. dubna 2008 v 21:47 | Lucka |  //...Good Charlotte...//
Na koncerte v New Yorku sa rocker z Good Charlotte vyznal z lásky ku svojej trojmesačnej dcérke Harlow Winter. Úplne však pritom zabudol spomenúť svoju frajerku a matku malej Harlow Nicole Richie.
Joel povedal obecenstvu na koncerte: "Je tu na koncerte toľko krásnych dievčat, ale musím sa priznať, že pred troma mesiacmi sa mi narodila malá dcérka a ona je mojou jedinou pravou láskou."
Podľa Maddena je malá fanynkou kapely The Cure. Spieval jej totiž ich skladby a vraj sa jej to veľmi páčilo. Rastie nám z malej Maddenovky aj mladá rockerka?
Joel Madden and Nicole Richie Hold Babies at the Launch of Richie-Madden Childrens Foundation, Pictures, Photos

Panic At The Disco pracujú na ďalšom albume

22. dubna 2008 v 12:59 | Lucka |  novinky v hudbe
Americká rocková kapela Panic at the Disco ešte len pred mesiacom vydala svoj druhý štúdiový album 'Pretty. Odd.' a už majú takmer hotový materiál na ďalší album.
Gitarista Ryan Ross pre Billboard prezradil, že si ani po dokončení nahrávania a marcovom vydaní albumu 'Pretty. Odd.' nedali od tvorby prestávku. "Napísali sme odvtedy balík nových skladieb. Máme asi deväť alebo desať nových skladieb vhodných na album, takže dúfam, že po turné a tom všetkom budeme môcť vydať ďalší album."
"Pokračuje to presne tam, kde sme skončili. Pretože album ('Pretty. Odd.') bol veľmi rozdielny z viacerých dôvodov, myslím, že teraz hľadáme niečo, čo nás pohltí. Veci, ktoré sme teraz urobili sú pre mňa rozhodne ťažšie zaraditeľné. Nie som si celkom presne istý k čomu by sa to dalo prirovnať... a to je niekedy dobré znamenie." - dodal Ross.
Album 'Pretty. Odd.' momentálne boduje v prvej pätke v mnohých rebríčkoch. Po úspešnom januárovom uvedení pilotného singla 'Nine In The Afternoon' nasleduje druhý singel 'That Green Gentleman (Things Have Changed)', ku ktorému v týchto dňoch dokončili videoklip. Singel vyšiel v marci digitálne a 2. mája by sa mal objaviť aj na štandardných nosičoch.
Zdroj: Nme.com, Billboard.com, wikipedia.org

BITKA NA KONCERTE PENNYWISE

22. dubna 2008 v 12:55 | Lucka |  novinky v hudbe
Kalifornskí fanúšikovia Pennywise sa poriadne naštvali, keď ich kvôli kapacite haly nepustili na koncert v meste Long Beach. Podľa polície začali do nich hádzať fľaše a tak ich museli trochu spacifikovať. Niektorí fanúšikovia na druhej strane tvrdia, že policajti ich bili obuškami.

GERARD PROTI ÚTOKOM NA EMO

21. dubna 2008 v 17:05 | Lucka |  Gerard Way
Frontman My Chemical Romance nie je veľmi šťastný, že na jeho stúpencov sa v Mexiku a aj v ďalších juhoamerických krajinách zniesla vlna násilia. Na koncerte v Mexico City minulú nedeľu sa netajil svojim znechutením: "Nedávno som počul dosť rečí o súčasnej vlne útokov na decká, ktoré sa rozhodli pre tmavé oblečenie a emo imidž. My nechceme žiadne násilie. Prišli sme tu iba kvôli jedinému, kvôli poriadnemu rockovému koncertu."
rockjam.sk

Branden oslavuje!!

21. dubna 2008 v 8:09 | Lucka |  //...The Used...//
ex bubenník the USED dnes oslavuje krásne 30. narodeniny..prajem všetko len to najnajlepšie a nech sa mu darí v jeho skupine! :)

SINGEL PORK & BEANS OD WEEZER JE NA SVETE

20. dubna 2008 v 22:08 | Lucka |  novinky v hudbe
Americká rocková bandička zverejnila na svojom webe nový singel, ktorý je prvým z pripravovaného albumu Weezer. Na ten sa môžeme tešiť už 24. júna. Singel počúvajte tu:
http://www.weezer.com

Chceš zvýšiť návštevnosť??

20. dubna 2008 v 20:49 | Lucka |  //...My things...//
Tak daj na blog tento článok.. je v nom veľa výrazov, ktoré ludia často hladajú..:P
Mám ráda, když naleznu blog, kde jsou nějaké MP3 download zdarma ,nebo MP3 download free. To potom stahuju různé skupiny, třeba Chinaski, Kryštof, Red Hot Chili Peppers, nebo zpěvačky, třeba Madonna, Avril Lavigne, Britney Spears a podobně. Mám ráda Harry Potter, a jsem zvědavá, jak se jmenuje sedmý díl Harry Potter a co na to Daniel Radcliffe, Emma Watson a Rupert Grint, teda Hermiona Granger a Ron Weasley. J. K. Rowling je skvělá spisovatelka. Nemám ráda pivo. Láska je smrt. Sebevražda. Coca Cola. Santa Claus. Vánoce. Brigády. Eragon. Pán prstenů, Eliah Wood. Piráti z Karibiku, Orlando Bloom. Egypťan Sinuhet. Referáty na fyziku. Referáty na chemii. čtenářský deník. Nokie, Samsung, MMS, mobily zadarmo. Pes. Kino. čokoláda. Změňte si vaše IQ. ICQ. Malování na sklo. MP3 přehrávame zdarma. Nikdo mě nemá rád. Emo. Etno. E-e. Ementál. Brie. Bonifác. Hermelín. Servác, Pankrác. Jahodový koktejl. Outismus. Tenis, Basketbal. Snowboard. Dadaismus. Impresionismus. Funkcionalismus. Expresionismus. Naturalismus. Realismus. Pop Art. Modernismus. Tugendhat. Konstrukcionalismus (lol). George Sandová. Mika Waltari. Tolkien. Suchý, Šlitr. Wilsonová. Berdych. Tom Hanks. Elvis Presley. Játra na cibulce. Punk. Punks not dead. Rock. Pop. Metal. Jazz. Folk. Country. Techno. Rock n roll. RnB. Blues. Soul. Rep. Rap. Rab. Kot. MPZ Islandu. Chemická olympiáda. Rtutitka, solan draslčitý, drasloš, uhlec. Kouření škodí zdraví. SMS na Eurotel zdarma. SMS na T-Mobile zdarma. SMS na Vodafone zdarma. SMS zdarma. SMS. Zdarma. Jak být šťastný. Shrek. Tokio Hotel. Bill Kaulitz. Tom Kaulitz. Georg Listing. Gustav Schäfer. Devilish. Schrei. Zimmer 483
pettul.blog.cz

Aaa diplom!!

20. dubna 2008 v 19:42 | Lucka |  Diplomy
po doosť dlhej dobe som šla na bleskovku a toť hľa diplom( som tam aj ja..:P ):